Aukcje internetowe

 Poprzez aukcje internetowe możemy dotrzeć do szerokiego grona potencjanych klientów gdyż ich popularność jest zdecydowanie większa od nawet najlepszych sklepów internetowych. Polecamy handel na następjących akcjach.


 

 

 

Allegro.pl

 

Najpopularniejszy serwis aukcyjny w polsce gdzie możemy sprzedawać promowane przez nas produkty z wyłączeniem wersji elektronicznych gdyż regulamin allegro mówi ,że musimy być ich autorami. Serwis pobiera niskie prowizje za wystawienie przedmiotów na sprzedaż oraz za samo sprzedanie. Gdyż prowizje w naszych programach wahają się od 20 do 40% do po odięciu prowizji allegro 4% w dalszym ciągu to nam się opłaci.

Załóż konto 

 

Jeśli poważnie myślisz o handlowaniu przez internet, potrzebujesz także konta w internetowym banku by móc płynnie otrzymywać i dokonywać płatności. Oto oferta banku - sprawdź i załóż konto. 

 

Otwórz rachunek w mBank 


 

EBAY 

 

Jest międzynarodowym serwisem aukcyjnym na którym mamy możliwość wystawienia na sprzedaż nie tylko książek lecz i za zgodą administratora także produktów w wersji elektronicznej. Serwis nie pobiera opłat za wystawienie przedmiotu na sprzedaż więc gdy coś nam nie "zejdzie" nie poniesiemy żadnych kosztów.

 

Zarejestrój się 

 

Jeżeli poważnie myślisz o handlu w internecie bez żadnych limitów. System PayPal służy do wysyłania i odbierania pieniędzy przez Internet — pozwala wygodnie i bezpiecznie wykonywać oraz odbierać płatności krajowe i zagraniczne. Konta PayPal (w 19 walutach) założyło już ponad 150 milionów użytkowników ze 190 krajówi regionów, a liczby te nadal rosną!

Poznaj ofertę 


 Świstak

 

Świstak - serwis aukcyjny zyskujący bardzo dynamicznie popularność. Oprócz rosnącej ciągle liczby wystawianych aukcji ma dużą zaletę, gdyż jest całkowicie darmowy. Tak jak w przypadku innych tego typu serwisów tu także mamy do dyspozycji mnogość kategorii aukcji więc nie ma problemu ze znalezieniem kategorii do sprzedaży naszych produktów.

 

Poznaj ofertę 


Feromony

Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery